W dniu wczorajszym zostaliśmy poinformowani iż, na odprawie planistycznej Wydziału Poligonowego CSWL Drawsko uzgodniono ZNACZNE ograniczenia w dostępności do terenu Poligonu Drawsko w dniach od 7 do 11 lipca 2021.

Z uwagi na ten fakt, uczestnicy LR ONLY nie mogą wjechać na teren poligonu CSWL Drawsko w planowanym terminie zlotu.

Jako organizatorzy LR ONLY zmuszeni jesteśmy zmienić miejsce naszego spotkania. Obozowisko „Konotop”, które wszyscy znamy od ponad 10 lat i cały teren poligonu z powodu ostrego strzelania nie będą tym razem dla nas dostępne, na co niestety nie mamy wpływu.

Znaleźliśmy nową lokalizację oddaloną w linii prostej o około 5 km. To malowniczy camping INTER-NOS położony na wyspie nad jeziorem Lubie. Na miejscu punkt gastronomiczny, sanitariaty, kładka i prom, by na wyspę się dostać, i czyste jezioro na wyciągnięcie ręki.

Zmianie ulegnie również agenda imprezy, ale wszystkie obozowe atrakcje (w tym – animacje dla dzieci, prezentacje nowych LR-ów, Gazfan-SHOW, opowieści podróżnicze czy sobotni wieczór z muzyką) będą zachowane!

Nasi Partnerzy potwierdzili obecność na nowym miejscu, więc wszystkie prezenty od firm Allmakes4x4, Terrafirma4x4, Karlik, Automland, Comma, Normfest, Ocean Cross, Diffland, SkyCamp, Aeroklub Koniński, Quantum Solar, trafią w Wasze ręce! Oczywiście LandStore.pl również dokłada cały wór upominków. Nikt z obecnych pod sceną w sobotę wieczorem nie odejdzie z pustymi rękami!

A miejsce nowego campu LR ONLY 2021 możecie obejrzeć tutaj: http://inter-nos.pl/kamping/