LR ONLY 2012

Międzynarodowy Zlot Miłośników Pojazdów Marki Land Rover

12-15 lipca 2012

Poligon „DRAWSKI”

Baza namiotowa Konotop

* Spotkanie entuzjastów Land Roverów z Polski i Europy

* 4 dni przygody z terenem oraz samochodami Land Rover

* Największy czynny poligon wojskowy w Europie

* Różnorodny teren i trasy dla miłośników off-roadu

* Festiwal Filmów Podróżniczych (LR ONLY ADVENTURE CINEMA)

* Prezentacje modeli, akcesoriów i technik jazdy terenowej

* Szkolenie z podstaw nawigacji rajdowej (road-book, gps, mapa)

* Konkursy dla dzieci i dorosłych

* Bezpłatna diagnostyka komputerowa

* Ognisko i grill

* Wiele innych atrakcji!!!

Czeka na Was malownicze pole namiotowe w starym sosnowym lesie, z dostępem do pryszniców i sanitariatów z ciepłą wodą, nieopodal Jeziora Jelenie, z krystalicznie czystą i ciepłą, o tej porze roku, wodą. To właśnie w tym miejscu co wieczór w „kinie pod chmurką” prezentowane są autorskie filmy z podróży Land Roverami po wszystkich kontynentach świata. Na Bazie Zlotu Uczestnicy będą mogli zaprezentować wszelkie, często finezyjne modyfikacje, zamieniające Land Rovera w dom na długie tygodnie podróży. Nowsze modele będzie można podłączyć do komputera diagnostycznego, porozmawiać z doświadczonymi mechanikami z serwisów w całej Polsce i dowiedzieć się wielu ciekawostek technicznych o swoim aucie.

Dzięki patronatowi polskiego importera pojazdów marki Land Rover będzie też można zapoznać się z najnowszymi modelami tej marki, porozmawiać z fachowcami o ich konfiguracjach, wyposażeniu czy możliwościach, a także skorzystać z jazd testowych!

Nie zapomniano także o dzieciach i młodzieży. Dla nich organizatorzy przygotowali miejsca zabaw i konkursów: rysunkowych (kolorowanki, produkcja znaczków okolicznościowych) sprawnościowych (zabawy alpinistyczne, wyścigi w workach itp.) czy zręcznościowych (jazda precyzyjna zdalnie sterowanymi modelami Land Rovera) – pomysły się wciąż rodzą, więc to tylko mała część listy atrakcji!

Na terenie Poligonu „Drawskiego” przygotowaliśmy i opisaliśmy road-bookami trasy turystyczne (dla zaawansowanych) z opcjami trudniejszych przepraw (dla hardcorowców).  Dla początkujących przewidziano wyjazdy z przewodnikiem, który trudności terenowe dopasuje do możliwości poszczególnych pojazdów.

Poligon Drawski to największy czynny poligon wojskowy w Europie – Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych. To doskonałe miejsce ćwiczeń dla wszelkich rodzajów wojsk lądowych z uwagi na zróżnicowany charakter terenu. Znaleźć tu można bagna, piaski, otwarte przestrzenie, lasy i jeziora.

To kraina wręcz stworzona dla pojazdów marki Land Rover! Zróżnicowane trasy zaspokoją ambicję posiadaczy Defenderów, Discovery, Range Roverów czy Freelanderów.

Międzynarodowy Zlot Miłośników Pojazdów Marki Land Rover – to świetny pomysł na początek wakacji!

Serdecznie zapraszamy!

MT Poland Team Tomasz Tomaszewski – Paweł „Moli” Moliński

informacje o wysokości wpisowego: rozdział III REGULAMINU

dane konta bankowego w zakładce KONTAKT